Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut
Despre produs
Șampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut, din Franța, are un volum de 750 ml și o tărie de 12% alcool. Aceasta este o șampanie brut, creată de Casa Piper-Heidsieck, cu o tradiție ce datează din 1785.
Se servește rece, la o temperatură de aproximativ 6-8°C. Poate fi asociată cu aperitive sau fructe de mare — dar, hai, o să o bei cu ce ai prin frigider acum.
Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut — identificat de Vulpavo în 1 magazin din România. Vezi lista de mai jos pentru prețul minim și maxim.
Toți retailerii (5)
preț ↑
750ml · Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut 0.75L — 2 oferte
01
LI
Lizar
PIPER HEIDSIECK - SAMPANIE BRUT NON VINTAGE 12% 0.75L
în stoc · acum 3 zile
239,00lei
02
RS
Rebe Shop
Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut 0.75L
în stoc · acum 3 zile
266,62lei +27,62
1.5L · Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut Cutie Cadou 1.5L — 2 oferte
01
RS
Rebe Shop
Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut 1.5L
în stoc · acum 3 zile
579,90lei
02
RS
Rebe Shop
Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut Cutie Cadou 1.5L
în stoc · acum 3 zile
584,53lei +4,63
3L · Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut Cutie Cadou 3L — 1 ofertă
01
RS
Rebe Shop
Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut Cutie Cadou 3L
în stoc · acum 3 zile
1.932,71lei
Produse similare
Piper Heidsieck - Sampanie brut
241,43lei Bei Ce Vrei
Sampanie Brut Piper Heidsieck, + cutie
1.890,00lei Altex
Sampanie Extra Brut Essentiel Piper Heidsieck, Alcool
907,66lei Wine Deals
Sampanie Piper Heidsieck Extra Brut Essential Blanc De Blanc
313,00lei Lizar
Vin spumant alb brut Piper Heidsieck Cuvee
346,04lei Wine Deals
Sampanie Extra Brut Essentiel Caviste Piper Heidsieck, Cutie Carton
400,32lei Wine Deals
Piper-Heidsieck Cuvee Brut Magnum: Sampanie Pentru Petreceri
558,49lei Winemag
Piper Heidsieck Essentiel Blanc de Blancs
350,00lei INdiVINO
Alertă de preț
Primești un email când Sampanie Piper Heidsieck Non Vintage Alb Brut scade sub pragul ales.
−10%
sub lei
Un singur email când prețul atinge pragul. Fără spam.
Alertă activată